Dodany: 2012-08-22 08:25:18

 

Kochanie, poznaj moich kumpliDoskonały film, który nie tylko bawi zabawnymi zdarzeniami, ale również poprawia nastrój każdemu, kto choć raz pomyślał, że ma fatalnych przyjaciół, którzy nie są wyjściowy i nie mogą nam przynieść glorii za to bardzo ich kochamy stąd pewien niepokój w odczuciach.

 

Film kochanie poznaj moich kumpli to opowieść o grupce przyjaciół, która jest od zawsze nierozłączna i wydaje się, że nic nie jest w stanie ich od siebie odsunąć. Pewnego dnia – jeden z przyjaciół na wakacjach poznaje kobietę, w której od razu się zakochuje po uszy. Kobieta ta – odwzajemnia jego uczucie, nie zwlekając postanawiają się pobrać, mimo że znają się krótko, ale wiedzą, że są dla siebie stworzeni.

 

Z całej tej sytuacji wydaje się być niezadowolona grupka przyjaciół chłopaka, która jest zazdrosna o dziewczynę, która zabierze im kumpla. Cała grupka wraz z panem młodym wybiera się na miejsce wesela i ślubu i...się zaczyna. film Kochanie, poznaj moich kumpli to komedia pokazując przezabawne zdarzenia grupki tych przyjaciół, którzy podczas ślubu i wesela niestety nie potrafią się opanować by czegoś nie zbroić. Film kochanie poznaj moich kumpli tytułem nawiązuje do filmu, kochanie poznaj moich rodziców i rzeczywiście fabuła jest zbliżona. filmy online tego typu bawią, gdyż każdy z nas ma w życiu podobne sytuacje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kochanie, poznaj moich kumpli
Nick: