Dodany: 2012-08-22 08:20:24

 

Porąbanijeśli zakręcone opowieści i komedie pomyłek to twoje ulubione produkcje, z pewnością spodoba ci się również film porąbani. Film porąbani to opowieść o dwóch wieśniakach, którzy postanawiają wyrwać się na urlop.

 

Ten urlop to może nie luksusowe spa, ale leśna chatka, w której zamierzają odpocząć leniąc się i wędkując. Jako, że nie są normalni i mają dość nietypowe zachowania – zaczynają być podejrzewani przez grupę młodych bogaczy o to, że są oni parą morderców, którzy chcą ich zabić.

 

film Porąbani to produkcja, która nie tylko pokazuje masę śmiesznych zdarzeń, ale jednocześnie mamy wrażenie, że obserwujemy pewnego rodzaju śmiech z filmów, które do tej pory straszyły podobną, tyle, że nie komediową fabuła. Film porąbani to film, który spodoba się każdemu, kto chce się rozerwać przy dobrej produkcji komediowej, przy której dodatkowo nie trzeba się szczególnie nagimnastykować. Film porąbani to film, który ma na uwadze przede wszystkim fakt, iż komedia jest po to by się śmiać, tak jak filmy online tego typu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Porąbani
Nick: