Dodany: 2012-08-22 08:10:23

 

Soldiers of FortuneFilm, który można porównać do medialnych doniesień autentycznych, tego samego typu. Mowa o filmie, którym jest Soldiers of fortune. Film soldiers of fortune to film opowiadający o tym, jak bogaci ludzie , którym nudzi się już w życiu zaczynają wykorzystywać swoje pieniądze do tego, by w dziwny, nieracjonalny sposób się rozerwać.

 

film Soldiers of Fortune to film, który pokazuje jak bogacze za pieniądze wywożeni są na odludzia, gdzie bawią się w wojnę, strzelają, walczą, polują. W pewnym momencie jednak nie wszystko idzie tak, jak powinno i tak jak sobie zaplanowano, a tym samym – pojawiają się poważne problemy, które nie łatwo będzie rozwiązać.

 

Film soldiers of fortune to film , który przenosi nas do świata, który w pewnym momencie zacznie nas z pewnością przerażać, choć jak przyznaje większość z nas – sam fakt tego, że w rzeczywistości mogą i dzieją się podobne rzeczy już przyprawia o dreszcze. Film opowiadający o tym, jak dziwne pomysły pojawiają się w głowach ludzi przeraża, bo wiemy, że jesteśmy w sporym niebezpieczeństwie, które tworzy się na naszym świecie. filmy online tego typu dotąd nie poruszały takiego tematu – jest to więc swoisty debiut.Dodaj nowy komentarz do artykułu Soldiers of Fortune
Nick: