Dodany: 2012-08-21 14:17:29

 

KrukFilm kruk to z pewnością coś dla tych, którzy lubią filmy nie do końca estetyczne, nie do końca pozbawione agresji, czy dramatu. Film kruk to film opowiadający historię pary, która w przeddzień swojego ślubu, zaplanowanego z ogromnym wyprzedzeniem ginie.

 

Kobieta zostaje zgwałcona i zamordowana, a mężczyzna postrzelony – wypada przez okno domu i umiera na miejscu w wyniku upadku. Jednak, jak się okazuje bohater nie umiera, przynajmniej jego dusza, która nie spocznie póki się nie zemści i nie odzyska spokoju. Film kruk to opowieść o łączności między światem, który jest światem rzeczywistym, a światem, który jest ponad nami, żyjącymi – światem dusz.

 

Nasz główny bohater trafia właśnie do tego drugiego świata – świata dusz, gdzie szukać będzie zemsty. Wraca na ziemię wraz z krukiem na ramieniu i po koeli szuka tych, którzy sprawili, że nie żyje kobieta jego życia, a on sam również stracił życie. film Kruk to film, który momentami może przerażać i wprowadzać nas w świat, który niekoniecznie jest przyjazny, jednak jeśli ktoś lubi tego typu filmy online , z pewnością się nie zawiedzie na tej produkcji.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kruk
Nick: