Dodany: 2012-08-21 14:13:58

 

Kobieta w czerniFilm kobieta w czerni to film, który niejako przywrócił miłośnikom dramatów – nadzieję w ten gatunek, który od dawna uważa się za martwy. Film kobieta w czerni to film opowiadający historię kobiety, która ginie, a jej majątek uporządkować ma młody notariusz, który zjawia się na miejscu w domu, który musi sprzedać po klientce.

 

Młody notariusz nie wie jednak, że znalazł się w miejscu strasznym, niebezpiecznym, i że z czasem sam się o tym przekona. Film kobieta w czerni to film opowiadający więc o tym, jak notariusz – bohater zaczyna składać w całość to, czego się dowiedział przypadkiem, to co sam przeżył, a także to – czego może się domyśleć sam. film Kobieta w czerni to typowy dramat z połączeniem wątków horroru, który dopełnia całości i sprawia, że na plecach widza pojawia się dreszcz.

 

Film ten, podobnie jak filmy online, które możemy uznać za podobne fabułą, wciągają, kiedy okazuje się, że historia jest bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Film ten poleca się wszystkim, którzy lubią rozwiązywać zagadki wraz z głównym bohaterem, ale i odczuwać jego strach, bo ten film jest do tego doskonały.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kobieta w czerni
Nick: