Dodany: 2012-08-21 14:12:14

 

Kapitan Bomba – KutapokalipsaDla fanów serialu z kapitanem bombą – coś nowego, a mianowicie film kapitan bomba kutapokalipsa. film Kapitan Bomba - Kutapokalipsa to film opowiadający historię dzielnego kapitana Tytusa Bomby i jego załogi, którzy zmagają się co i rusz z nowymi problemami.

 

Tym razem film kapitan bomba – kutapokalipsa opowiada o tym, jak całemu wszechświatowi grozi zagłada ze strony komety, która może okazać się bardzo niebezpieczna. Dlatego też film ten kapitan bomba – kutapokalipsa poleca się tym wszystkim , którzy już znają kapitana bombę i jego ciekawe – zawsze zaskakujące przygody. filmy online z kapitanem bombą zawsze bawią do łez.

 

Jest to bowiem parodia wielu filmów science fiction, które przecież tak kochamy. Film doskonale parodiuje nawet największe hity tego gatunku, doskonale wprowadzając widza w śmiech do łez. Film polecamy również tym, którzy jeszcze kapitana bomby nie znają, a chcieliby poznać, bo to doskonały film nie tylko dla tych, którzy są już w temacie, ale również dla tych, którzy w kapitanie mogą się dopiero zakochać.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kapitan Bomba – Kutapokalipsa
Nick: