Dodany: 2012-08-21 13:58:34

 

96 minutFilm 96 minut to film dla tych, którzy przede wszystkim chcą obejrzeć dobry film, przy którym będą mieć gęsią skórkę. Film 96 minut to film, który opowiada historię młodych ludzi, którzy żyją w świcie podzielonym na ten, w którym żyją bogaci, jak i na ten, który zajmują biedni.

 

W pewnej jednak chwili okazuje się, że świat ten się zaciera i staje się to z powodu wydarzenia, które na zawsze zmieni życie osób uczestniczących w tym wydarzeniu. film 96 minut to przede wszystkim film z gatunku, który zawsze ma ogromną publikę, która nie tylko domaga się dreszczyku na plecach, ale i ciekawej opowieści.

 

Film 96 minut to podobnie jak filmy online z tego samego gatunku film, który opiera się na historii swego rodzaju ofiar i ich kata, czy istoty, zdarzenia, które sprawia, że bohaterowie stają właśnie w roli ofiar. Film ten ma oczywiście masę błędów produkcyjnych, są to między innymi często bardzo proste efekty, które mogłyby zostać wzbogacone, ale również gra aktorska pozostawia wiele do życzenia. Film ten ma na pewno fajny pomysł na siebie, czy jednak został dobrze ubrany w resztę? Oceńcie sami.Dodaj nowy komentarz do artykułu 96 minut
Nick: