Dodany: 2012-08-21 13:56:59

 

SzczęściarzFilm szczęściarz to film o zupełnie innej fabule wojennej niż ta, do której przywykliśmy. Film szczęściarz to przede wszystkim opowieść o tym, jak ludzie i ich wiara sami potrafią poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami losu i nie trzeba im do tego wszystkiego cudu, a wiary właśnie czy czegoś co sami sobie wymyślimy, by tylko mocno w to wierzyć.

 

film Szczęściarz pokazuje, że nie tylko ważne jest to by być silnym fizycznie, ale również ważne jest obranie sobie jakiegoś celu, który stanie się swojego rodzaju dźwignią w czasie, kiedy nie czujemy się najlepiej i kiedy zwyczajnie nie radzimy sobie.

 

To film, który wciąga nie tylko swoją ciekawą, niecodzienną historią, ale również obietnicą czegoś, co pojawia sę jak grom z jasnego nieba – mowa o miłości. filmy online o miłości to jednak zupełnie coś innego niż to co obserwujemy w produkcji, która jest film szczęściarz – być może dlatego jest to wciąż jeden z lepszych filmów pokazujących psychikę ludzką wystawioną na próbę, ale także odwagę i wiarę w coś, co jest ważne. Film pokazuje historię niebanalną,a le i historię, która zmusza do refleksji.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szczęściarz
Nick: