Dodany: 2012-08-21 13:55:11

 

Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentówKolejna już seria filmu animowanego, który nie tylko kochają dzieci, ale i dorośli, którzy szanują dobra animację. Film epoka lodowcowa: wędrówka kontynentów to film, który zabiera nas w kolejną podróż po swoim świecie, który nie tylko tworzą, ale i chętnie przedstawiają główni bohaterowie filmu.

 

film Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów to nie tylko opowieść o kolejnych przygodach grupki przyjaciół, ale przede wszystkim to zabawa dla całej rodziny. Film epoka lodowcowa wędrówka kontynentów – inaczej niż filmy online, które do tej pory oglądaliśmy z tej samej serii – jest w nowoczesnej już formie 3D.

 

To ciekawe, że film ten zyskuje na popularności zwłaszcza wśród młodych ludzi, jednak już pełnoletnich, a wciąż mówi się o nim jako o filmie skierowanym do dzieci. To błędne pojęcie, bo jest to baka dla każdego, kto tylko ma ochotę na chwilę oderwać się od swojej szarej codzienności i wraz z głównymi bohaterami przeżyć masę ciekawych przygód. Film wciąż zyskuje coraz to lepsze recenzje i jak się okazuje – jest w nich sporo racji, bo to wciąż jednak z najlepszych produkcji tego typu na świecie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów
Nick: