Dodany: 2012-08-06 10:25:18

 

TranzytFilm Tranzyt to produkcja dla wszystkich kochających dramatyczny przebieg wydarzeń, akcję trzymającą w napięciu od ostatniej minuty, jak również nie możność przewidzenia sytuacji dziejących się na ekranie.

 

film Tranzyt opowiada historię rodziny wybierającej się na wakacje oraz przypadkowo odkrytych przez żonę głównego bohatera pieniądzach pochodzących z napadu na bak. Kiedy mistyfikacja zostaje odkryta przez kobietę, mężczyzna zostaje pozostawiony samemu sobie co niestety jak to zwykle bywa jest niewybaczalnym błędem. Okazuje się bowiem, że pieniądze były podrzucone jedynie na przechowanie. Odtąd bohaterowie muszą stoczyć morderczą walkę o własne życie z rządnymi krwi przestępcami. Pomimo, że wydaje się, że Tranzyt nie wnosi nic nowego to jednak przez wzgląd na aktorów jest produkcją godną polecenia.

 

Jeśli nie do obejrzenia w kinie to chociażby poprzez filmy online, których w sieci możemy odnaleźć naprawdę całe mnóstwo. Jednak Tranzyt to propozycja dla wszystkich – zarówno dla osób uwielbiających emocje jakie daje sala kinowa jak właśnie tych, którzy lubią zacisze własnego domu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tranzyt
Nick: