Dodany: 2012-08-06 10:21:16

Red Tails

Dla znakomitej większości widzów pasjonujących się tematyką wojenną oraz walkami powietrznymi toczonymi za czasów II wojny światowej bardzo dobrą pozycją okazać się może Red Tails – film którego naprawdę nie sposób przegapić.

 

Polscy widzowie będą wiedzieć doskonale o co chodzi. Przecież w naszej historii równie doniosła orlę odebrał dywizjon 303 w walkach o Anglię. Pomimo, że film Red Tails to historia afroamerykańskich pilotów walczących właśnie w tej samej wojnie to jednak jest wiele ech łącznych dla chociażby których warto obejrzeć ten właśnie film.

 

Co ważne w obsadzie Red Tails większość to aktorzy czarnoskórzy, którzy dodają smaku całej historii, podobnie właśnie jak w przypadku opisanego wcześniej polskiego dywizjonu, którego przylot do wielkiej Brytanii również powodował wiele problemów tamtejszych władz. Jednak tematyka wojenna, gdzie można poczuć się jak w prawdziwym ferworze walki przedstawionym w Red Taili to coś wyjątkowego. To trzymająca w niebywałym napięciu historia, której koniec jest nieprzewidywalny. Chcesz poznać tą historię w całości? Obejrzyj ten dramat poprzez filmy online w sieci a na pewno się nie zawiedziesz.Dodaj nowy komentarz do artykułu Red Tails
Nick: