Dodany: 2012-08-06 10:17:16

 

Kraina miodu i krwiFilmów tematyce wojennej możemy znaleźć bez liku. Jednak Kraina miodu i krwi to coś znacznie więcej aniżeli to wszystko co prezentują dotychczas amerykańskie produkcje. Tutaj tego nie ma. Jest za to znana wszystkim Angelina Jolie, która tym razem nie wciela się w żadną z ról.

 

Jest ona reżyserem tego przejmującego filmu, gdzie próżno szukać amerykańskich gwiazd kina. Wszyscy aktorzy pochodzą bowiem z Bośni, a więc możemy się spodziewać całkiem innego spojrzenia na rzeczywistość. I rzeczywiście film Kraina miodu i krwi jest obrazem, który naprawdę może fascynować widza, prezentując to wszystko, co niedostrzegalne do tej pory. Mamy tutaj miłość, rozstanie oraz walkę dwóch zwaśnionych narodów.

 

Jakby tego było mało Kraina miodu i krwi to obraz w którym główni bohaterowie spotykają się w najmniej sprzyjających okolicznościach jak ma to miejsce w tracie ich poznania się w klubie. Drugim razem on ratuje ją przed gwałtem. Nie dziwi więc fakt, że akcja trzyma w napięciu do ostatniej chwili i nic nie jest pewne co do losu bohaterów. Dlatego właśnie to film warty obejrzenia nie przez filmy online lecz w kinowej sali.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kraina miodu i krwi
Nick: