Dodany: 2012-08-06 10:13:25

 

BrakeDla niektórych filmy takie jak Brake nie będą wnosić nic nowego i jedyne co sprawi, że będą warte obejrzenia to tylko nuda i nic ciekawego w telewizji czy kinie. Jednak, kiedy widzi się ten obraz po raz pierwszy nie ma się wrażenia jakoby Brake przedstawiał wszystko to co już wcześniej widzieliśmy.

 

Dla wprawnego oka obserwatora zawsze znajdzie się coś co będzie różniące i warte poznania. Taki jest właśnie film Brake, którego premiera odbyła się 23 marca 2012 roku. Akcja filmu, które zwiastuny prezentowane są na większości stron poruszających tematykę filmową rozpoczyna się w chwili, kiedy główny bohater znajduje się w bagażniku samochodu a jedyną jego szansą na wolność jest ujawnienie pilnie strzeżonej przez wszystkich informacji, gdzie ukrywa się podczas ataków terrorystycznych amerykański prezydent.

 

Jeśli porywacze nie dostaną odpowiedzi można łatwo przewidzieć jaki los spotka głównego bohatera. Jak zakończy się akcja, czy jej finał będzie tragiczny, czy też bohater przeżyje przekonajcie się sami oglądając poprze filmy online tę amerykańską produkcję.Dodaj nowy komentarz do artykułu Brake
Nick: