Dodany: 2012-08-06 10:04:52

 

SafeOglądanie filmów to pasja której naprawdę trudno się wyrzec, która dodatkowo została wyniesiona z czasów, kiedy na oglądanie filmów prócz nauki mieliśmy znacznie więcej czasu.

 

Jednak produkcje takie jak film Safe to coś znacznie więcej aniżeli tylko prosty obraz, który ogląda się z nudów. To film, który wniesie do naszej świadomości znacznie więcej aniżeli mogłoby się to wydawać w pierwszej chwili. Safe to dobrze znany wszystkim fanom filmów sensacyjnych Transporter Jason Stracham, który w Safe wciela się we włóczęgę, planującego samobójstwo po straconej posadzie policjanta.

 

Jego los odmienia się jednak, kiedy na swej drodze spotyka pewną dziewczynkę ściganą przez rosyjską mafię jak również japońską triadę. Dziecko weszło bowiem w posiadanie bardzo cennych informacji, na których zdobyciu zależy bardzo wielu ludziom. Udzielenie jej pomocy sprowadza na głównego bohatera mnóstwo problemów, staje się on najbardziej poszukiwanym człowiekiem w mieście. Jak zakończy się ta pasjonująca historia? Czy głównym bohaterom uda się ocalić życie? Wejdź na filmy online i przekonaj się sam.Dodaj nowy komentarz do artykułu Safe
Nick: