Dodany: 2012-08-06 10:02:45

 

8 sierpniaDla niektórych dramaty wojenne nie przestawiają wartości która mogłaby skłonić do obejrzenia takich filmów jak chociażby 8 sierpnia, gdzie mamy do czynienia z przemieszczaniem się akcji do dwóch różnych miejsc.

 

Początkowo akcja 8 sierpnia rozgrywana jest Moskwie po czym przenosi się do okupowanej przez wojska gruzińskie Osetii Południowej, która następnie wyzwolona zostaje przez wojska rosyjskie. Tłem filmu jest więc wojna a w niej marka poszukująca swojego syna, który patrząc na toczące się wokół działania wojenne wyobraża sobie że jest to walka robotów.

 

To właśnie scenariusz który przybliża nas do całej sytuacji. dobra gra aktorska jak również muzyka i piękne widoki skłaniają do tego, aby 8 sierpnia obejrzeć. Nie ważne więc czy jesteś bywalcem kinowym, czy lubisz oglądać filmy dramatyczne, przesycone bezsensem działań wojennych z jednoczesną propagandą na działania politycznych przeciwników poprzez filmy online to produkcja godna polecenia nad którą warto zatrzymać się na dłużej i poświęcić jeden wieczór.Dodaj nowy komentarz do artykułu 8 sierpnia
Nick: