Dodany: 2012-08-06 10:00:50

 

Radio RebelDla wielu z nas kochających dramaty film dla młodzieży pod nazwą Radio Rebel może wydawać się produkcją która może wnieść mnóstwo świeżości do kanonu owych filmów. I rzeczywiście tak właśnie się dzieje.  

 

film Radio Rebel opowiada historię Tary – uczennicy ostatniej klasy liceum, osoby bardzo nieśmiałej i zamkniętej w sobie, która dopiero w swojej sypialni czuje się jak ryba w wodzie – staje się prawdziwą gwiazdą po dostaniu się do bardzo popularnego programu radiowego wszyscy zaczynają dostrzegać nieśmiała dziewczynę a jedyny chłopak w szkole, z którym nie boi się ona rozmawiać staje pod hej urokiem.

 

Jednak na tym historia przedstawiona w Radio Rebel się nie kończy. Stacja bowiem ogłasza konkurs w którym nagrodą będzie randka z Tarą co oczywiście będzie prowadzić do bardzo iwelu nieprzewidzianych sytuacji a w konsekwencji do tego, że życie głównej bohaterki może przemienić się w istny koszmar. Interesujesz się tego typu produkcjami? Zapraszamy na filmy online, gdzie zobaczysz zwiastun, który pozwoli CI zdecydować czy film warty jest swoich pieniędzy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Radio Rebel
Nick: