Dodany: 2012-08-06 09:56:42

 

ATMDla niektórych oglądanie thrillerów, gdzie wydawać by się mogło akcja będzie trzymać za serce do ostatniej sekundy jak ma to miejsce w przypadku ATM to coś na co zawsze będą zwracać uwagę w trakcie filmowego seansu analizując praktycznie każdą sytuację, którą widzą na kinowym ekranie. I tak jest właśnie w przypadku tegoż filmu.

 

Występuje w nim bardzo wiele niedorzeczności, które już w chwili rozpoczęcia film ATM da się wychwycić gołym okiem. Niestety pomimo, że produkcja Kanadyjsko – amerykańska to tak naprawdę nie wiele wnosząca do świadomości oglądających. Zawsze znajdzie się kilka niedociągnięć, które mogły by sprawić, że ATM mógłby zostać zrobiony znacznie lepiej niż jest.

 

I dlatego niektórzy widząc zwiastuny zastanawiają się nad tym czy tak naprawdę film ten jest warty obejrzenia na kinowym ekranie czy zasługuje tylko na filmy online oglądane w internecie. Jedyne co może przemawiać na jego korzyść to zakończenie, które może po częsci chociażby zaskoczyć, gdyż mordercą okazuje się nie ten kto powinien.Dodaj nowy komentarz do artykułu ATM
Nick: