Dodany: 2012-08-06 09:49:31

 

Człowiek na krawędziPołączenie w jedno dwóch gatunków filmowych aby powstał z nich film godny zainteresowania coraz wybredniejszego pod względem fabuły widza nie jest sprawą prostą.

 

Jednak w przypadku kryminału jakim jest film Człowiek na krawędzi udało się to zrobić wręcz doskonale. Jednak film ten nie jest przeznaczony dla wszystkich a jedynie dla tych, którzy kochają kino policyjne. Przewodnikiem w tym filmie jest Cassidy, który stojąc na dwudziestym pierwszym piętrze wieżowca chce popełnić samobójstwo.

 

I nie było by tutaj niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że Człowiek na krawędzie składa się z kilku wątków. Kolejnym jest oczywiście atak włamywaczy na znajdującą się kilka przecznic dalej nowojorską giełdę diamentów. Widz oglądając ten kryminał poprzez filmy online zastanawia się nad tym vczy coś te dwie sytuacje ze sobą łączy i jak zakończy się ten film. Czy na jaw wyjdą mroczne sekrety kilku policjantów obserwujących cała sytuację odnoszącą się do skoku czy też akcja będzie jeszcze bardziej zaskakująca czego dramatowi Człowiek na krawędzi odmówić nie można. Chcesz się przekonać? Obejrzyj.Dodaj nowy komentarz do artykułu Człowiek na krawędzi
Nick: