Dodany: 2012-08-06 09:07:27

 

LoosiesDla niektórych z nas połączenie w jeden trzech gatunków filmowych to nic nowego. Przecież pasjonując się filmami bardzo często mamy do czynienia z taką właśnie sytuacją jaka ma miejsce w Loosies.

 

W filmie spotykamy człowieka, młodego kieszonkowca, który prowadzi bardzo nieustabilizowane życie. Jednak jak nie trudno zgadnąć taka sytuacja nie będzie trwać wiecznie. I rzeczywiście – główny bohater Loosies spotyka na swej drodze pewną kobietę, która już kiedyś pojawiała się w jego życiu. Nie byłoby w tym nic dziwnego i przejmującego gdyby nie jej oświadczenie, że jest z nim w ciąży i spodziewa się dziecka.

 

Teraz nasz bohater – w tej roli Peter Facinelli będzie musiał zdecydować, którą ścieżkę wybrać. Czy nadal trwać w tym co robił od wielu lat czy też wziąć Odpowiedzialność za błędy z przeszłości i stanąć na wysokości zadania i stać się porządnym człowiekiem. film Loosies pomimo, że pojawiająca się bardzo często w podobnych produkcjach może być interesująca i wciągająca bez reszty o ile oczywiście poprzez filmy online poznamy zwiastun i zdecydujemy się na obejrzenie tego właśnie filmu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Loosies
Nick: