Dodany: 2012-08-06 09:02:13

 

Królewna Śnieżka i ŁowcaChyba każdy z nas zna historię królewny Śnieżki, która dzięki swej urodzie musiała toczyć walkę o życie ze złą macochą. W ostatnich tygodniach na ekranach kin dzięki najbardziej oczekiwanej produkcji tego roku film Królewna Śnieżka i Łowca możemy zobaczyć zupełnie inną historię.

 

Owszem jak w przypadku tej baśni odnajdziemy również ślady nawiązujące do jednej z najpopularniejszych bajek lecz znajdziemy również coś więcej – zmianę myślenia głównej bohaterki, która nie nauczy się sztuki wojny aby stanąć przeciwko złu. Dlatego właśnie Królewna Śnieżka i Łowca to film warty obejrzenia. Znajdziemy w nim wszystko czego nie może zabraknąć w produkcjach fantasy i przygodowych.

 

Będzie więc zarówno akcja, momenty wzruszające jak również chwile grozy. To wszystko powoduje, że Królewna Śnieżka i Łowca jest filmem, który prawdziwi koneserzy sztuki filmowej naprawdę nie powinni przegapić. Jeśli opis Cię nie przekonuje – zerknij na filmy online, gdzie zobaczysz kilka zwiastunów, które z cała pewnością zainspirują do tego, aby wybrać się właśnie na ten film.Dodaj nowy komentarz do artykułu Królewna Śnieżka i Łowca
Nick: