Dodany: 2012-08-06 08:59:10

 

Safe houseDla większości z nas filmy z Dezelem Washingtonem to klasyka kina akcji. Taki jest właśnie Safe house gdzie wciela się on w głównego bohatera – byłego agenta CIA który zostaje zdradzony przez współtowarzyszy.

 

Teraz wraz z pomocą Matta Westona, do którego kryjówki został przetransportowany a która została zaatakowana przez najemników musi ratować swoje życie i dowiedzieć się kto chciał się go pozbyć. Zadanie jak zwykle nie będzie łatwe. Jednak jak wszystkie filmy tak i film Safe house to nieoczekiwane zwroty akcji trzymające w napięciu do ostatniej minuty.

 

Produkcja Safe House będzie więc trzymać w napięciu do ostatniej minuty. Nigdy nie jest się bowiem pewnym co zdarzy się w życiu każdego z nas. Sytuacji w filmie również nie da się jednoznacznie przewidzieć. Jeśli interesuje Cię zakończenie tej historii i to, czy głównym bohaterom uda się ujść z życiem i doprowadzić swoje sprawy do końca zajrzyj na filmy online, gdzie znajdziesz zwiastuny tej produkcji, które pozwolą CI zdecydować czy film jest warty obejrzenia.Dodaj nowy komentarz do artykułu Safe house
Nick: