Dodany: 2012-08-06 08:57:17

 

The PactOglądanie filmów to dla większości z nas jedyny sposób na spędzanie wolnego czasu. Mnóstwo różnych gatunków sprawia, że po prostu musimy wybierać pomiędzy nimi lub też oglądać te, które łączą w sobie dwa dla przykładu horror i thriller.

 

A taki właśnie jest amerykański film The Pact, łączący w sobie elementy horroru i thrillera, który dziś możemy bez przeszkód obejrzeć poprzez filmy online. Serwisy z darmowymi filmami cieszą się bowiem niesłabnącą popularnością a co za tym idzie wcale nie musimy wydawać kilkudziesięciu złotych na te produkcje, których zwiastuny mówią nam, że film nie jest warty obejrzenia.

 

Jednak w przypadku The Pact jest zupełnie inaczej, pomimo, że wielu z nas ma już dosyć amerykańskich produkcji. Jest to film dla widzów o naprawdę mocnych nerwach, gdzie nie da się przewidzieć co tak naprawdę będzie miało miejsce za chwile. Pojawia się więc złamanie stereotypów i odejście od kanonów, co jeszcze bardziej w przypadku The Pact przyciąga widza przed ekran. Jednak o to właśnie chodzi, aby się bać tego co za chwile nastąpi. Na tym przecież polega horror.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Pact
Nick: