Dodany: 2012-08-06 08:55:22

 

SuskindFilmy wojenne takie jak Suskind to historie ludzi, którzy pomimo grożących im niebezpieczeństw stają się chronić to co najcenniejsze – ludzkie życie. I to wszystko również znajdziemy w tym właśnie filmie, będącym jednocześnie dramatem wojennym.

 

Opowiada on historię człowieka, który dzięki swym umiejętnościom odnalezienia się w każdej sytuacji próbuje pomóc żydowskim dzieciom przed wywiezieniem ich do obozów śmierci. Przejmujący obraz jakim jest film Suskind pokazuje nam w dosyć jednoznaczny sposób, że zawsze znajdą się ludzie bardzo czuli na ludzkie cierpienie i pomimo przeciwności losu będą starali się ochronić innych przed grożącymi im niebezpieczeństwami, które nadwyraz było widoczne w okresie II wojny światowej.

 

Pomimo,, że od tamtych czasów minęło już ponad pół wieku, to jednak nikt nie zapomniał tragedii z tamtych czasów i właśnie poprzez obrazy takie jak Suskind stara się przybliżyć minione już wydarzenia i ukazać czym tak naprawdę jest okrucieństwo wojny i cierpienie niewinnych ludzi – w tym przypadku dzieci. Chcesz na własne oczy przekonać się czy produkcja ta jest warta obejrzenia – zapraszamy na filmy online, gdzie możesz to sprawdzić.Dodaj nowy komentarz do artykułu Suskind
Nick: