Dodany: 2012-08-03 14:06:36

 

Prosto z niebaChyba każdy z nas pamięta smutek jaki towarzyszył każdemu polakowi, Kidy to dowiedział się bądź oglądał transmisję z katastrofy samolotu prezydenckiego, rozbitego niedaleko lotniska w Smoleńsku. Echa tej katastrofy odbijają się echem jeszcze dziś.

 

Próbą rekonstrukcji wydarzeń jakie miały wówczas miejsce zajął się Piotr Matwiejczyk w filmie Prosto z nieba, opowiadający historię rodzin którzy w katastrofie smoleńskiej stracili swoich najbliższych. film Prosto z nieba rozpoczyna się w ciepły wiosenny poranek, kiedy większość z nas jeszcze smacznie spi. Lecz rodziny późniejszych ofiar Prosto z nieba szykują się do podróży samolotem prezydenckim.

 

Ich najbliżsi nie przypuszczają jednak jak wielka tragedia wydarzy się kilka godzin później kiedy Tupolev będzie zbliżał się do swojego miejsca przeznaczenia. Pomimo, że jest to produkcja Polska to jednak nawet jeśli nie dla osoby reżysera warto ją obejrzeć to chociażby przez wzgląd na znakomite kreacje aktorskie, które w tym filmie występują. Chociaż to powinno nam zrekompensować tak nieudany film, którego zwiastun możemy obejrzeć chociażby poprzez filmy online, gdzie znajdziemy wiele jemu podobnych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Prosto z nieba
Nick: