Dodany: 2012-08-03 14:02:36

 

Londyński bulwarDla większości z nas preferujących jednocześnie głównie amerykańskie produkcje filmowe Londyński bulwar – kryminał i melodramat angielski nie będzie zbyt dużym wyzwaniem na pierwszy rzut ona. Jednak dla znawców ten powstały w 2010 roku film będzie stanowił wyzwanie i to nie małe.

 

I to nie tylko dlatego, że ukazuje angielki półświatek, przesycony przemocą, narkotykami oraz piciem na umór lecz również wątkiem dramatycznym oraz dobrze znanymi aktorami Collinem Farrellem i Keira Knightley – tuytaj występującymi w pierwszoplanowych rolach. film Londyński opowiada historię drobnego przestępcy, który po odsiedzeniu wyroku za zabójstwo wychodzi na wolność chcąc jednocześnie zerwać ze swą przestępczą przeszłością i rozpocząć nowe życie. Na swej drodze spotyka kogoś, kto daje mu taką możliwość. Zatrudnia się w domu młodej aktorki Charlotte, gdzie wykonuje prace jako złota rączka.

 

W zamian za to otrzymuje pieniądze, i mieszkanie. Do jego obowiązków należy jednak również coś więcej – chroni młodą aktorkę przed natrętnymi paparazzi. Chcesz przekonać się jak Londyński bulwar się zakończy? Poznać wyśmienite kreacje aktorskie zajrzyj na filmy online, gdzie znajdziesz ten i wiele innych propozycji wartych obejrzenia.Dodaj nowy komentarz do artykułu Londyński bulwar
Nick: