Dodany: 2012-08-03 14:00:14

 

Twarde cukierkiDla niektórych angielskie produkcje nie przedstawiają ciekawej fabuły i są traktowane w większości po macoszemu. Niekiedy również produkcje takie jak Twarde cukierki to tytuł wcale nie odnoszący się do ogólnie przyjętych kanonów kinematografii.

 

Wielu oglądających też angielski thriller uważa bowiem, że jest to raczej komedia kryminalna. Nie ulega jednak wątpliwości, że powinno się go obejrzeć poprzez filmy online chociażby ze względu na to, iż nie jest to produkcja amerykańska lecz angielska.

 

Pomimo, że te dwa krajem mają wiele podobieństw to jednak znakomita większość osób uważa, że amerykańskim produkcjom filmowym nic nie jest w stanie dorównać a już na pewno nie są w stanie tego zrobić film Twarde cukierki – produkcja z 2012 roku. Na kolana nie powala również obsada, gdyż mało kto interesuje się angielskim kinem a więc równie niewiele lub wcale będzie wiedział o aktorskiej obsadzie. Z tego właśnie względu oceny jaką otrzymały Twarde cukierki nie są imponujące. Na jednym z najpopularniejszych portali internetowych dotyczących tematyki filmowej jest to zaledwie 5.3 i 5/10 gwiazdek.Dodaj nowy komentarz do artykułu Twarde cukierki
Nick: