Dodany: 2012-08-03 13:46:42

Tysiąc słówDoskonała komedia, której sedno to fakt tego, iż istnieje mężczyzna, któremu zagrożono, że do końca życia może wypowiedzieć tylko określoną ilość - tysiąc - słów. film Tysiąc słów to doskonała komedia, która bawi do łez, bo oczywiście główny bohater będzie starał się zrobić wszystko by odczarować urok i przepowiednię, na którą póki co jest skazany.

 

W związku z tym, że niewiele może mówić, a w pracy jego zadaniem jest właśnie mówienie – pojawia się przed nim nie lada wyzwanie, czy sobie z nim poradzi? To już pozostawiamy wam do sprawdzenia. filmy online tego typu, z typowo komediowym założeniem często nie są tak zabawne jak zakładano, inaczej jest w przypadku filmu, który tu prezentujemy, w przypadku filmu – jakim jest film tysiąc słów – komediowa fabuła idealnie wprowadza widza w świat, który został ułożony właśnie na ten wzór, a przy tym nie jest nudny czy oklepany.

 

Film tysiąc słów to oczywiście doskonała obsada aktorska, która również odgrywa tu ogromną rolę, zwłaszcza, przy ocenie końcowej całej produkcji, którą jest film, o którym tu mowa.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tysiąc słów
Nick: