Dodany: 2012-08-03 13:45:51

Miłosne sztuczkiFilm miłosne sztuczki to film jakich wiele – tak mogłoby się z pozoru wydawać. Z pozoru, bo tak ciekawej fabuły komedii dawno w kinie nie widzieliśmy.

 

Film miłośne sztuczki to film o wnuki i jego dziadku, każdy z nich ma inne podejście do życia i tego, co w nim ważne, dzieli ich wszystko, ale łączy – jedno miłość i więzy krwi. film Miłosne sztuczki to film opowiadający historię chłopaka, dla którego związki to nic innego jak przelotne romanse, każdego dnia z inną kobietą. Dla niego nie liczy się wielka miłość – do czasu jednak, kiedy na horyzoncie pojawia się kobieta, dla której mógłby zrezygnować z tego, do czego przywykł.

 

Istotną rolę w tym filmie, którym jest film miłosne sztuczki odgrywa dziadek chłopaka, który stara się nauczyć wnuka szukania właśnie tej jednej jedynej, z kolei wnuk w tym samym czasie uczy dziadka jak znaleźć w domu opieki przyjaciółkę, by żyło mu się ciekawie. Film miłosne sztuczki to film, który rozbawi do łez, ale i zdecydowanie sprawi, że zrelaksujemy się przed ekranem. filmy online tego typu mają jedną zasadę – rozbawić widza i temu filmowi zdecydowanie właśnie to się udało.Dodaj nowy komentarz do artykułu Miłosne sztuczki
Nick: