Dodany: 2012-08-03 13:42:55

Rekiny z plażyFilm rekiny z plaży, bo o nim tu mowa to film, który można nawiązać do starych filmów typu szczęki, czyli filmu o potworach, których istnienia nie jesteśmy do końca świadomi. Zwłaszcza, gdy zaczynają wychodzić z ziemi, jak ma to miejsce w filmie, którym jest film rekiny z plaży.

 

film Rekiny z plaży jak filmy online, typu szczęki łączy jedno – bazują na pojawieniu się niebezpieczeństwa, z którym grupa osób musi sobie poradzić, podczas gdy zupełnie nie są na to przygotowani. Film rekiny z plaży to film, który opowiada nie o samych rekinach, a o ich dziwnej odmianie, która po trzęsieniach wewnętrznych ziemi wyłania się nie tylko z wody, ale i na lądzie. Film rekiny z plaży to nieco fantastyka, jednak wciąż zakrawająca o to, czym jest strach, podczas gdy oglądamy dobry horror.

 

Film ten poleca się nie tylko tym, którzy kochają filmy z dreszczykiem, ale i te, których historie są niebanalne a przez to wcześniej nie opowiedziane. Filmy takie poleca się widzom dorosłym z racji możliwych agresywnych scen.Dodaj nowy komentarz do artykułu Rekiny z plaży
Nick: