Dodany: 2012-08-03 13:42:30

 

SzczęściarzMiłość możemy znaleźć wszędzie spotyka nas tak jak ludzi spotykamy w różnych sytuacjach i okolicznościach. Nawet te najbardziej nietypowe nie są w stanie odmienić naszego przeznaczenia. W filmy online pełno jest romantycznych historii z wojną w tle na pewno wiele ich było.

 

Film Szczęściarz to doskonała komedia romantyczna na najwyższym poziomie której historia toczy się w pełni przypadkowo, bohaterowie starają się tylko wykorzystać ten ciekawy wątek i idą za sprzyjającym im przypadkiem, los pcha ich do przodu ku sobie mimo ich pewnej nieświadomości.

 

To spory potencjał jaki ma w sobie film Szczęściarz. Warto się nad nim pochylić zwłaszcza ze względu na nietypową i niezwykłą fabułę, mało przewidywalną i schematyczną. Bez wątpienia jest to coś zupełnie nowego, nieznanego do tej pory, absolutnie świeżego i innowacyjnego. Taki powiew świeżości jest czymś naturalnym i niezwykłym w dobie kina hollywodu. Takie pozycje wzbudzają wiele pozytywnych emocji i przychylnych opinii na swój temat i w tym obszarze.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szczęściarz
Nick: