Dodany: 2012-08-03 13:40:23

 

SzeptyDla wielu z nas horror taki jak Szepty to coś nad czym nie będziemy się zastanawiać za wiele. Jest ot film przeznaczony przede wszystkim dla pasjonatów tego filmowego gatunku. Nie będą nim zainteresowane osoby, które wolą dla przykładu komedie lub filmy sensacyjne bądź też nowości, które wyszły w 2012 roku.

 

Jeśli tak nie jest z cała pewnością warto obejrzeć Szepty chociażby na DVD, gdyż są już dostępne. Jeśli nie to pozostają filmy online, gdzie znajdziemy praktycznie każdy tytuł o jakim tylko pomyślimy. Znajdzie się coś zarówno dla osób kochających komedie romantyczne, filmy sensacyjne, thrillery jak również właśnie horrory, które miały swą premierę w 2011 tak jak właśnie film Szepty. Pamiętajmy jednak, że gatunek ten nie jest przeznaczony dla wszystkich.

 

Jest on przeznaczony w szczególności dla osób, które lubią się bać i pomimo wieczornej pory nie zasypiają przy świetle. Pomimo, że historia przedstawiona w filmie nie wydaje się zbyt realistyczną gdyż wiele już było tego typu produkcji to jednak skłonić do tego może sam klimat, który sprawia, że to film naprawdę godny zainteresowania i polecenia.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szepty
Nick: