Dodany: 2012-07-03 12:53:20
 

PrometeuszScience fiction to półka filmów która ma swoje zaszczytne miejsce pośród filmy online. Dlatego też najnowsza produkcja Film Prometeusz daje radę i przyciąga widzów na całym świecie z powodzeniem licząc na spore zyski z ekranizacji.

 

Reżyser rozbudził wysokie oczekiwania co do filmu i jego finału któremu nie wszyscy będą w stanie sprostać i pogodzić się z jego przebiegiem. Film Prometeusz to nawiązanie do sagi o o kosmitach i obcym czyli kultowych hitów lat 90 ubiegłego wieku, klasyka gatunku. Oczywiście film Prometeusz tak kultowy się nie okazał i nie przyniósł rekordowych zysków.

 

Ratuje go obsada i doborowa gra aktorska która w zasadzie nie jest tu potrzebna większość scen jest bezsensowna jak cały film i historia, to poszukiwania tych którzy byli przed nami w kosmosie ich śladów, miejsca i przestrzeni dla ich życia czy rozwoju zamiast tego napotykają tylko same przeciwności i pozostałości po obcych, aż doc czasu i wtedy okazuje się kto ma rację i jak zawiąże się akcja. Zakończenie jest nieco zaskakujące i niespodziewane oraz zadziwiające.Dodaj nowy komentarz do artykułu Prometeusz
Nick: