Dodany: 2012-07-03 12:51:37
 

Raj na ziemiZmiana dotychczasowego stylu życia bywa wyzwaniem na dłuższy czas. Nie zawsze uda nam się poradzić sobie ze wszystkim od ręki, to właśnie spotkało bohaterów film Raj na ziemi w bogatym dorobku filmy online znajdziemy opowieść i o tym.

 

Film Raj na ziemi to niesamowite kino znane na całym świecie. Z tego względu, że jest to bardzo dobra produkcja w wydaniu hoolywodu, wcale dobra w rzeczywistości nie jest. film Raj na ziemi zaczyna się gdy pewna para głównych bohaterów traci pracę i możliwości rozwoju i musi w związku z tym poszukać sobie lepszego zajęcia. Wyruszają do brata głównego bohatera, bo jest on jedyną osobą która da im dach nad głową.

 

Następnie odnajdują swoje szczęście podczas drogi napotykają komunę, pełną szczęścia społeczność w której odnajdują swoje powołanie i miejsce na ziemi. Film raj na ziemi to naiwna komedia o czasie potrzebnym do przemyśleń w trakcie codziennego zgiełku potrzebujemy chwili wytchnienia i relaksu i to dostają głównej bohaterowie i dlatego też podoba im się to co tam zastają.Dodaj nowy komentarz do artykułu Raj na ziemi
Nick: