Dodany: 2012-07-03 12:47:18

 

TorturyHorrory są popularnym gatunkiem filmowym. Nie zawsze przekłada się to na zyski filmy online podejmujących tą tematykę. Film Tortury to życie młodego małżeństwa które zmienia się diametralnie gdy dotknie ich olbrzymia tragedia.

 

Ich dziecko zginie z rąk bezwzględnego mordercy. Dalsze losy pary to próba wymierzenia sprawiedliwości na własna rękę to widzimy w Film Tortury. Film Tortury jest pełen krwawych scen, i niemiłosiernego cierpienia. Gdy małżeństwo dopadnie już najgorszego przestępcę zaczyna się mściwa gra i zabijanie bez skrupułów. film Tortury jest bezwzględną opowieścią o życiu i zemście, wypełnioną po brzegi przemocą i negatywnymi uczuciami które emanują z ekranu na każdym kroku i szczeblu.

 

Przez to film jest trudny w odbiorze i oglądaniu, musi nas sporo kosztować niestety nie tylko zdrowia, ale i wytrwałości przy kiepskim filmie ciężko jest spędzić choćby dłuższą chwilę. Tortury to obraz bardzo przejmujący i załamujący zarazem nie ma w nim piękna sztuki. Nie ma sensu poświęcać sporo czasu na oglądanie tego typu filmów, bo może to być szkodliwe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tortury
Nick: