Dodany: 2012-07-03 12:45:26

 

ŚciganaPraca w wywiadzie to niebezpieczna sprawa i zawód obarczony śmiertelnym ryzykiem do samego końca naszego życia, przekonała się o tym właśnie ścigana. filmy online bardzo rzadko obsadzają w sensacyjnych filmach kobiety w roli głównej. Film Ścigana jest tego dokładnym przykładem.

 

Bohaterka film Ścigana jest niesamowicie utalentowaną agentką CIA, którą teraz wywiad ściga i próbuje zwerbować do ostatniego zadania, a tu pojawia się problem i to spory, muszą ją zwabić i zabić. Nie udaje im się to i akcja Film Ścigana rozpoczyna się na dobre, czy uda się jednej kobiecie pokonać całą agencję? Oczywiście tak, bo to tylko film a w nim wszystko może się zdarzyć.

 

Film Ścigana jest dynamicznym obrazem, szybkim z wartą akcją i nagłymi zmianami tempa oraz sytuacji pełnych ryzyka. Napięcie utrzymuje się w filmie przez cały czas, aż do ostatecznego rozwiązania akcja zaciska się jak pętla i następuje nagła eksplozja i mamy rozwiązanie gotowe. Film Ścigana jest niesamowitym widowiskiem pełnym nagłych zwrotów akcji i zaskoczeń, mimo to to tylko zwykła powieść sensacyjna bez polotu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ścigana
Nick: