Dodany: 2012-06-25 14:03:59

 

4400serial 4400 to produkcja nawiązująca do komiksowej serii "Rising Stars". serial 4400 opowiada o losach kilku tysięcy ludzi, którzy podczas ostatniego stulecia, w niewytłumaczalny sposób zniknęli z powierzchni Ziemi.

 

Okazuje się, że uprowadziło je UFO. Teraz zaś, w równie tajemniczych okolicznościach, 4400 porwanych powróciło na naszą planetę. Władze, obawiając się reakcji na to niespodziewane wydarzenie, chcą poobserwować bohaterów i trzymają wszystkich w jednym miejscu. W końcu postanawiają ich wypuścić na wolność.

 

Szybko staje się jasne, że ich obecność oraz nadzwyczajne zdolności, które przejawiają, zmienią ludzkość w sposób, jaki nie można było przewidzieć. serial 4400 to jeden z pierwszych seriali science-fiction, które zdobyły tak dużą popularność wśród fanów tego gatunku. Znawcy kinematografii twierdzą, że jego sukces opiera się na tym, iż serial bazuje na komiksach, które same w sobie były bardzo popularne wśród środowisk fascynujących się teką tematyką. Dlatego też serial stał się tak popularny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 4400
Nick: