Dodany: 2012-06-25 13:58:22

 

Zagubiona tożsamośćserial Zagubiona tożsamość opowiada o pięknej i charyzmatycznej Bo, która do jakiegoś czasu uważała się za zwykłą dziewczynę.

 

Niestety makabryczny i przerażający incydent, który był jej udziałem, a wyniku którego zginął jej chłopak każe jej sądzić, że jest zupełni inaczej. Bo odkrywa, że jest istotą z ponad naturalnymi zdolnościami, demonem w postaci kobiety, która żywi się energią ludzką, czasami z tragicznymi skutkami. Z czasem główna bohaterka odkrywa, że nie jest sama, a na świecie mnóstwo jest podobnych jej istot, które żyją w ukryciu i karmią się ludzką energią. Bo zostaje wytypowana do objęcia przywództwa nad klanem takich istot, niestety ona sama nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

 

Dziewczyna podejmuje się obrony uciśnionych szukając w tym samym czasie prawdy o swoim tajemniczym pochodzeniu. serial Zagubiona tożsamość jest emitowany od 2010 roku i mimo tego, że ukazały się dopiero dwa sezony ma za sobą duże poparcie, sporej grupy fanów. serial Zagubiona tożsamość jest zaliczany do gatunku horrorów science fiction..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zagubiona tożsamość
Nick: