Dodany: 2012-06-25 13:50:24

 

Słowo na LŚrodowiska homoseksualne długo pozostawały tematem tabu i choć były inspiracją dla wielu książek, obrazów, dzieł sztuki, filmów i seriali, to nawet dziś, w wyzwolonym i współczesnym świecie lesbijki i geje wciąż pozostają w pewnym sensie na marginesie społeczeństwa.

 

Mimo to seriale lub filmy, które traktują o relacjach homoseksualnych powoli wybijają się na rynku, zyskując fanów nie tylko wśród tych środowisk. Przykładem jest serial Słowo na L, który opowiada o życiu kilku młodych kobiet z Los Angeles. Poszczególne odcinki ukazują ich codzienne życie, karierę i skomplikowane związki zarówno homo- jak i heteroseksualne.

 

serial Słowo na L to historia koncentrująca się na losach siedmiu kobiet, z których każda jest na swój sposób wyjątkowa, spełniona i poszukująca dalszych wyzwań od życia. serial Słowo na L to przede wszystkim próba ukazania wzajemnych relacji, nie tylko pomiędzy przyjaciółkami, ale również pomiędzy nimi i ich partnerami i rodzinami. Nie wszystkie z nich są lesbijkami, a jeśli już są to nie wszystkie chcą to pokazać światu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Słowo na L
Nick: