Dodany: 2012-06-25 13:46:51

 

Awkwardserial Awkwardto dziwaczna czarna komedia o dziwacznej nastolatce, która nie potrafi odnaleźć się w szkolnych realiach.

 

Jenna uczęszcza do amerykańskiego liceum, gdzie, podobnie jak w każdej szkole średniej, liczy się popularność. Dziewczyna chciałaby znaleźć się w kręgu zainteresowań, jednak jej nieśmiałość oraz kompleksy nie pozwalają jej rozwinąć skrzydeł. serial Awkward rozpoczyna się w momencie, gdy Jenna ulega poważnemu wypadkowi, który całkiem przypadkowo zostaje uznany za próbą samobójczą.

 

Od tego momentu życie Jenny zaczyna się zmieniać. Zaczyna na niej ciążyć stygmat dziewczyny z poważnymi problemami, co budzi zainteresowanie dzieciaków w szkole. I choć nie jest to rodzaj popularności jakiego sobie życzyła, stara się jakoś odnaleźć w tej niewątpliwie dziwnej sytuacji i wykorzystać ją najlepiej, jak tylko potrafi. serial Awkward to nie tylko komedia, ale przede wszystkim próba ukazania ciężkiego życia współczesnej nastolatki, która często, odsunięta i nie akceptowana przez rówieśników, czuje się zagubiona i odrzucona..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Awkward
Nick: