Dodany: 2012-06-25 13:41:59

 

Buffy: Postrach wampirówserial Buffy: Postrach wampirów jest horrorem dla młodzieży. Tytułowa Buffy jest 16-latką, która zostaje powołana do swojego nieformalnego "zawodu".

 

Jest wybrana do walki dobra ze złem. Krótko mówiąc jest pogromczynią. Podpala salę gimnastyczną, która jest pełna wampirów. Zostaje wyrzucona ze szkoły w Los Angeles. Zmuszona jest wyjechać razem ze swoją matką do Kalifornii. Tam chce zacząć wszystko na nowo, jednak jej klątwa, lub jak niektórzy wolą twierdzić misja, podąża za nią. Buffy jest zmuszona znów stanąć oko w oko z wampirami.

 

Jednak tym razem nie jest sama. Pomagają jej przyjaciele, bibliotekarz oraz przystojny Angel, wampir z duszą, który jest w niej zakochany. Swego czasu serial Buffy: Postrach wampirów bił rekordy popularności nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na zagranicznych rynkach. Wyemitowano aż siedem sezonów tego serialu. Dziś serial Buffy: Postrach wampirów nie miałby racji bytu z uwagi na dość prymitywny scenariusz, kiepskie efekty specjalne i marną grę głównej bohaterki.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Buffy: Postrach wampirów
Nick: