Dodany: 2012-06-25 12:49:34

 

Dwóch i półWraz z rozwojem internetu oraz technologii zaczęły rozwijać się biznesy prowadzone za ich pomocą. Internet umożliwia bowiem nie tylko wymianę informacji i komunikowanie na duże odległości, ale przede wszystkim rozwój firm internetowych.

 

Jednym z takich biznesów są seriale i filmy online . Duży wybór poszczególnych seriali sprawia, że seriale online są o wiele bardziej popularne niż produkcje emitowane w telewizji. serial Dwóch i pół jest jedną z takich produkcji, których próżno szukać w polskiej telewizji, ale jego fani z powodzeniem znajdą go na internetowych platformach telewizyjnych. serial Dwóch i pół opowiada o losach Charliego, który jest czterdziestoletnim kawalerem, lecz nie narzeka na brak powodzenia, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

 

Ma opinię niepoprawnego wręcz kobieciarza. serial Dwóch i pół rozpoczyna się w momencie rozwodu Alana z pierwszą żoną, który traci wszystko i zamieszkuje u dawno niewidzianego brata, Charliego. Alan jest odpowiedzialny za opiekę nad synem, dlatego Jake, głównie na czas weekendów, wprowadza się do domu swojego wujka.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dwóch i pół
Nick: