Dodany: 2012-06-25 12:23:20

 

Ally McBealserial Ally McBeal to produkcja śledząca losy głównej bohaterki, prawniczki, która podejmuje pracę w kancelarii swojego przyjaciela.

 

Każdy odcinek serialu opowiada o innej sprawie sądowej, którą zajmuje się Ally i jej przyjaciele z kancelarii Cage&Fish. Ally jest osobą z bogatym życiem wewnętrznym, ma dużą wyobraźnię i jest osobą wrażliwą, choć potrafi również dogryźć, co sprawia, że serial nie jest monotonny, wręcz potrafi rozbawić, chociaż zdarzają się również akcenty melodramatyczne. serial Ally McBeal jest na tyle zróżnicowany, że ciężko go zaszufladkować do określonego gatunku. Po części bowiem jest komedią, po części dramatem, a po części czarną komedią.

 

serial Ally McBeal ma również tę zaletę, że urozmaicają go wstawki, obrazujące prawdziwe zachowania poszczególnych bohaterów, wyobrażone sobie przez nich, którzy w rzeczywistości robią jednak coś zupełnie innego. Właśnie dlatego jest on tak popularny wśród widzów, ponieważ pokazuje zarówno to, co naprawdę myślimy oraz to, co konwenanse i dobry obyczaj nakazuje nam mówić i robić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ally McBeal
Nick: