Dodany: 2012-06-25 12:12:35
 

HerosiSuperbohaterowie od dawien dawna byli doskonałym tworzywem, z którego można było tworzyć filmy i seriale. Początkowo Superman, potem Batman, Spiderman, Hulk, Thor, Iron Man, a także wielu innych bohaterów Marvela i DC znalazło się na ekranach. serial Herosi jest kolejną produkcją o ludziach posiadających niezwykłe zdolności.

 

Fabuła odcinków pisana jest na wzór amerykańskich komiksów z krótkimi, rozłożonymi na kilka kolejnych epizodów, wątkami splatającymi się razem w jedną historię. Premierowy odcinek wyemitowany przez amerykańską stację NBC w 2006 roku, od tego czasu serial Herosi doczekał się aż czterech sezonów, z których każdy jest oryginalny, zaskakujący i niezwykle dynamiczny. serial Herosi zdobył popularność głównie dzięki swojej formule – historia jest tu bowiem oparta na zasadzie komiksu.

 

Istnieje tu główny wątek, którym jest ocalenie świata, jednak w każdym odcinku pojawiają się wątki poboczne, które najczęściej są w nim rozwiązywane. Każdy odcinek daje nam odpowiedzi na kilka pytań i przesuwa akcję równocześnie stawiając kolejne pytania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Herosi
Nick: