Dodany: 2012-06-25 12:09:24

 

The Secret CircleSiły nadprzyrodzone od zawsze ciekawiły ludzi. Były obecne w podaniach, legendach i baśniach. Bajki o czarownicach, wilkołakach, wampirach. Legendy przerodziły się w mity, mity w kulty, a kulty doprowadziły ich wyznawców do konfrontacji z rzeczywistością. Dziś nikogo już nie dziwią seriale i filmy traktujące o tych wyimaginowanych postaciach.

 

Co więcej, dla większości są ona raczej oczywistością. Po kryminalnych dreszczowcach i medycznych dramatach, czas na coś, do odświeży ludzkie wierzenia i bajania starych babć. serial The Secret Circle jest właśnie wyrazem tej ludzkiej ciekawości. serial The Secret Circle opowiada o losach szóstki nastolatków, którzy dowiadują się, że ich rodzice i dziadkowie są czarownicami, a oni sami, jako ich potomkowie, również posiadają magiczne moce.

 

Główną bohaterką jest Cassie Blake, która była normalną nastolatką, dopóki jej mama Amelia nie zginęła w pożarze. Cassie przeprowadziła się do babci, gdzie poznała pozostałych bohaterów. serial The Secret Circle nie tylko zaciekawił, ale wręcz wciągnął widzów w tajemniczy świat magii i demonów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Secret Circle
Nick: