Dodany: 2012-06-25 12:03:36

 

CSI: Kryminalne zagadki Nowego JorkuMorderstwa, porwania, zamachy terrorystyczne, broń biologiczna, niewyjaśnione śmierci i mnóstwo dowodów, które trzeba przeanalizować, zbadać w laboratorium i wyciągnąć na ich podstawie wnioski. Ciężkie jest życie detektywa w Nowym Jorku.

 

To miasto tętni życiem i śmiercią jednocześnie. Nie można być wszędzie i widzieć wszystkiego. Warto jednak mieć oczy szeroko otwarte, jak detektyw Mac Taylor, który kieruje doświadczonym i wykształconym zespołem kryminalistycznym. serial CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku to spin-off takich produkcji jak Kryminalne zagadki Las Vegas, czy Kryminalne zagadki Miami. Sam serial CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku formą nie odbiega od swoich poprzedników. Mamy tutaj genialnego przywódcę, kilku jajogłowych, patologa, ludzi od dowodów i kilku innych podwładnych, którzy razem tworzą zgraną ekipę do rozwiązywania zagadkowych morderstw.

 

Mimo sztampowego modelu, serial CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku zaskakuje różnorodnymi sprawami, które różnią się od tych spotykanych w innych serialach tego typu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
Nick: