Dodany: 2012-06-25 11:52:29

 

Nie z tego świataW dzisiejszych czasach dla ludzi coraz ważniejsza jest mobilność. Wszystko chcą załatwiać przez telefon, przez internet, za pomocą smartphonów, laptopów, czy tabletów. Nie mają czasu stać w kolejkach, czekać na przyjęcie, a coraz częściej nawet nie mają czasu robić tak przyziemnych rzeczy, jak zakupy, czy oglądanie telewizji. Powszechnie wiadomo o tym, że seriale, filmy i telewizja to pochłaniacz czasu, dlatego większość ludzi rezygnuje z oglądania.

 

Co innego seriale online , które można obejrzeć kiedy tylko ma się na nie czas i nie trzeba uzależniać swojego dnia od ich emisji w tv. Tym właśnie seriale online zyskują przewagę nad zwykłymi serialami nadawanymi czy to w telewizji publicznej, czy komercyjnej. serial Nie z tego świata długo nie był dostępny w polskiej telewizji. Jednak fani mogli oglądać go w internecie.

 

Dzięki temu serial Nie z tego świata zdobył tak duże zainteresowanie w Polsce i później, gdy emitowany był w tv widzowie z chęcią obejrzeli go ponownie. serial Nie z tego świata wciąż jest emitowany, a najnowsze sezony są dostępne w Internecie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie z tego świata
Nick: