Dodany: 2012-06-25 11:44:24

 

Breaking Badserial Breaking Bad to dramat kryminalny, który przedstawia losy Waltera. Poznajemy go w momencie, gdy zostaje u niego zdiagnozowany rak w trzecim stadium, a lekarze rokują, że pozostały mu dwa lata życia.

 

Dzięki tym prognozom Walter wyzbywa się wszelkich lęków i pragnąc zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo decyduje się wkroczyć do niebezpiecznego świata narkotyków i zbrodni. serial Breaking Bad doskonale ukazuje, jak zwyczajny człowiek w obliczu czekającej tuż za progiem śmierci jest w stanie przeistoczyć się w kryminalistę, wszystko po to, by zapewnić byt swojej rodzinie.

 

Obserwując przemianę Waltera z łagodnego, oddanego rodzinie domatora, w nieobliczalnego handlarza narkotyków odbiorca przechodzi wraz z bohaterem przez wszystkie etapy tej przemiany. Widzi jego troski, smutki, niepewną przyszłość, gniew i niezwykły żal do świata, który tak głęboko go doświadcza. Właśnie dlatego serial Breaking Bad jest tak dobrze odbierany przez widzów, ponieważ ukazuje słabości, wzloty i upadki nas samych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Breaking Bad
Nick: