Dodany: 2012-06-25 11:42:48

 

KumpleW przypływie produkcji traktujących o wampirach, wilkołakach, duchach, czy czarownicach ciężko znaleźć te seriale, czy filmy, które niosą ze sobą przekaz opowiadający o zwykłym życiu.

 

A przecież zarówno seriale, jak i filmy po to właśnie są, aby pokazywać historie z życia wzięte, by ich odbiorcy mogli identyfikować się z bohaterami, kochać ich i nienawidzić. serial Kumple jest właśnie taką produkcją, która traktuje niby o niczym, a jednak o wszystkim, co dla młodego człowieka jest ważne.

 

Fabuła, na pierwszy rzut oka jest prosta - bohaterowie imprezują, chodzą do szkoły, spędzają razem czas, ale każde z nich ma własne problemy - w domu, związku, przyjaźni, czasem z samym sobą. Nie ma tu cukierkowych żyć, jest ostry, nieszczędzący przekleństw, prawdziwy język jakim posługuje się młodzież. serial Kumple obfituje w ciekawe, żywe i oryginalne dialogi, jest tutaj seks, alkohol, papierosy i narkotyki, oraz masa zaskakujących, smutnych, zabawnych lub szokujących sytuacji, w jakie wplątują się bohaterowie. serial Kumple idealnie łączy wątki komediowe i dramatyczne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kumple
Nick: