Dodany: 2012-06-25 11:22:37

 

Jak poznałem waszą matkęserial Jak poznałem waszą matkę to telewizyjny sitcom komediowy, opowiadający o nieszczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Teda.

 

Zagłębiając się w kolejne sezonu z uśmiechem na twarzy patrzymy na kolejne, kończące się porażką, próby odnalezienia tej wyśnionej miłości. To, że się udało wiemy, ponieważ na początku każdego odcinka Ted Mosby próbuje opowiedzieć swoim dzieciom, jak poznał ich matkę. Nie wiemy jednak, jak do tego doszło, a każda kolejna opowieść okazuje się jedynie wstępem do następnej. serial Jak poznałem waszą matkę to jeden z najpopularniejszych sitcomów w amerykańskiej telewizji. Jego sukces przełożył się również na rynki zagraniczne.

 

Także w Polsce serial Jak poznałem waszą matkę ma olbrzymie rzesze fanów. Co sprawia, że pomimo dziewięciu niezapomnianych sezonów, widzowie nadal niecierpliwie czekają na każdy odcinek? Prawdopodobnie niespotykana wręcz formuła serialu, a także niewyczerpane pomysły scenarzystów na kolejne odcinki, z który każdy jest zabawny, wyjątkowy i epicki!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak poznałem waszą matkę
Nick: