Dodany: 2012-06-25 11:20:16
 

Plotkaraserial Plotkara to historia o bogatych nastolatkach, których każde poczynanie komentowane jest i skrzętnie zapisywane na blogu ich anonimowej koleżanki.

 

To właśnie dzięki Plotkarze, zwykłe nic nieznaczące szare myszki wiedzą, jak wyglądają najpopularniejsi nastolatkowie z Manhattanu, co robią i gdzie, co lubią, jak żyją. serial Plotkara mógłby wydawać się kolejną produkcją dla pustych nastolatek. Wystarczy obsadzić słodziutką blondynkę w roli głównej bohaterki, dodać jej trochę problemów, skłócić z przyjaciółką, dorzucić kilku seksownych facetów, szczęśliwe zakończenie no i mamy serial o nastolatkach dla nastolatków.

 

Jednak serial Plotkara to coś więcej. Mimo że widoczne są w nim typowe dla tego gatunku postaci, czy fabuła, to Plotkara intryguje. Rzadko zdarzają się naprawdę nudne odcinki. W każdym znajdziemy kolejną intrygę, której koniec jest jak najbardziej nieprzewidywalny i na którą będziemy czekać z zapartym tchem. Twórcy dobrze balansują na granicy komedii i dramatu, co doskonale sprawdza się przy tego typu produkcjach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Plotkara
Nick: